• Çiğli Projemiz 3+1 Lüks Daireler
  Çiğli Projemiz 3+1 Lüks Daireler
  geniş salon ve odalar , ebeveyn banyosu , akılcı çözümlerle planlanmış kaliteli malzeme ve işçiliğin getirdiği konfor rahat ve huzur içinde yaşamanız için sizleri bekliyor.
 • Çiğli Projemiz 2+1 Lüks Daireler
  Çiğli Projemiz 2+1 Lüks Daireler
  Günümüz ihtiyaçları içinde yer alan özel otopark , geniş balkon ve şehir manzarası dairelerin içi kadar dışında sizlere keyif ve güven getiriyor.
 • Çiğli Projemiz Dubleks Lüks Daireler
  Çiğli Projemiz Dubleks Lüks Daireler
  İzmir Çiğli ilçesi EVKA5 semtinde 2016 yılında Konut projemize başladık.
 • Çiğli Projemiz Ebeveyn Banyolu
  Çiğli Projemiz Ebeveyn Banyolu
  Konutlarımız 3+1 – 2+1 ve Dubleks Lüks Daire seçenekleriyle yapım aşamasında 1.sınıf malzemeler kullanılmak üzere projelendirilmiştir.
 • Çiğli Projemiz 1.Sınıf Malzeme
  Çiğli Projemiz 1.Sınıf Malzeme

 

 

FIRAT GAYRİMENKUL VE İNŞAAT

İnşaat ;

  Fıratgroup inşaat sektörü faaliyetlerine 2003 yılında izmir gaziemir merkez binası inşaatı ile başladı. Projelendirmeden anahtar teslimine uzanan sürecin her aşamasında, uluslararası standartlarda hizmet sunmak, yurt içinde Fıratgroup imzasını taşıyan projelerle seçkin ve önemli bir marka değeri yaratmak konusunda hedeflerimize ilerlemekteyiz.Konut, alışveriş merkezi, hastane, eğitim binası, endüstriyel tesisler ve altyapı projeleriyle hayatın her alanında yer almak istemekteyiz.Zamanında, doğru malzeme ve en uygun fiyatla projelendirme, malzeme temini ve tasarla-yap hizmet şekli ile müşterilerimizin hizmetindeyiz.

Construction building/ 3d render.

 

Gayrimenkul ;

    Müşterilerimizin haklarını en iyi şekilde korumak , hızlı ve güvenilir şekilde gerek satın alma gerekse kiralama konusunda zamanı en iyi şekilde değerlendirmek benzerlerimizden farklı olduğumuzun göstergesidir. Şirketlerin ve bireysel kullanıcıların doğru yatırımlar yapmasını sağlamak geleceğimiz için en büyük referansımızdır.

3324_pbig3

FIRATGROUP


TİCARET ANONİM ŞİRKETİ